Dead Rivals – Zombie hra od Gameloftu je venku. Instalovat můžete zdarma

dead rivals zombie mmorpg android

Gameloft zkouší s Dead Rivals trochu něco jiného, jde o MMORPG hru z post-apokalyptického světa. Slibuje se přitom otevřený svět, velké množství zbraní, hodně možností úprav a postavy atd. Nyní si konečně můžeme vyzkoušet, jak je to doopravdy. Hra totiž byla oficiálně spuštěna a každý se tak může pustit do hraní.

Dead Rivals Zombie MMO můžete na Android stahovat zdarma

Hráči si můžou vybrat celkem ze tří různých postav, které mají odlišné schopnosti. Ve hře se staví bunkry před zombie, ale také před dalšími hráči. A to protože se hráči můžou vydat na výpravu za lepšími věcmi právě k ostatním hráčům. Vyrábět se dá mnoho zbraní, které se pak můžou hodit v PvP bitvách. V neposlední řadě samozřejmě budete zabíjet velké množství zombie.

Dead Rivals – Gameplay Preview

Dead Rivals - Gameplay Preview

Grafická stránka hry je hodně povedená. Patří rozhodně k tomu lepšímu, co nyní můžeme vidět na mobilních zařízeních. Hodně už se blíží k zážitku, který jsme pár let zpátky mohli vidět na PC a konzolích. Jelikož jde o MMORPG, tak zde nechybí ani úkoly a příběh, a to včetně kooperačních misí.

Co je to MMORPG?

MMORPG je zkratka pro masivně multiplayerovou online hru na hrdiny, kterou můžou hrát až tisíce lidí zároveň. Typickou hrou je například World of Warcraft. Nemusí jít vždy jen o fantasy pojetí, například právě Dead Rivals je dobrým příkladem.

Download APK souboru z neoficiálního zdroje už není potřeba. Hra vyšla oficiálně na iOS, Android i PC s Windows. Můžete ji stahovat zdarma z Play Store (Google Play).  Najdete v ní však dodatečné platby za reálné peníze. Nyní má hra nicméně problémy na některých zařízeních, což se odrazilo i na menším hodnocení na Google Play. V době psaní zprávy měla hra pouze 3,3 bodů z 5. Problémy se hlásí hlavně se špatnou optimalizací a přetíženými servery.

Dead Rivals - Zombie MMO
Dead Rivals - Zombie MMO

Jak se vám líbí Dead Rivals? Vyzkoušíte tuto novou Gameloft hru?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)