TOPlist

Tohle je finální datum představení telefonů Galaxy S22. Budete sledovat konferenci?

galaxy s22 rendery

Před několika týdny se začalo proslýchat, že Samsung představí své nové produkty na tradiční akci Galaxy Unpacked a to již 8. února. Nyní však uniká oficiálně vypadající prospekt, o který se s námi podělil leaker @evleaks a ten odhalil jiné datum.

Telefony Galaxy S22 se představí 9. února

Podle něj se na představení vlajkových lodí řad Galaxy S22 a tabletů Galaxy Tab S8 dočkáme 9. února. Právě toto datum koluje po internetu v posledních několika dnech a vypadá to, že jej máme (ne)oficiálně potvrzené. Na prospektu můžeme vidět písmenko S, což jistě nikoho nepřekvapí. Právě takhle totiž jihokorejská firma označuje své nejlepší produkty a žádný telefon či jiný produkt ze střední třídy se na akci představit nechystá.

galaxy unpacked 9. únor

Prospekt také odhaluje přesný čas zahájení této očekávané konference. Podle něj na ni dojde v 15:00, ovšem záleží samozřejmě na tom, odkud tento plakát unikl. Vzhledem však k tomu, že podle předchozích informací má konference začít v 16:00 CET (což je stejný čas i u nás) bychom tipovali Velkou Británii, kde mají o hodinu méně.

Budete sledovat konferenci Galaxy Unpacked?

Zdroj: androidheadlines, Ahmed Qwaider, letsgodigital

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)