Známe možné datum představení MIUI 13 a očekávaného Mi MIX 4

xiaomi mi mix 4

To, že Xiaomi pracuje na systému MIUI 13 zřejmě nikoho nepřekvapí. Nyní však jeden z vysoce postavených manažerů společnosti promluvil o tom, kdy by jsme se mohli dočkat oficiálního oznámení.

Datum představení MIUI 13 a Mi MIX 4

Nová verze operačního systému se prý už interně testuje a bude pravděpodobně představena v srpnu, ovšem jak už bývá zvykem, prvně se ji dočkají obyvatelé Číny a později se samozřejmě rozšíří do zařízení po celém světě. Je celkem překvapivé, že o MIUI 13 toho zatím moc nevíme a čínské firmě se daří úspěšně držet informace pod pokličkou.

Díky tomu můžeme s jistotou říct, že MIUI 13 bude ze začátku založené na Androidu 11 a aktualizace na Android 12 vyjde později. Xiaomi rovněž pracuje na telefonu Mi MIX 4, který by mohl být prý představen vedle nového systému a předvést v plné kráse sílu MIUI 13. Má mít selfie kamerku pod displejem nebo podporu technologie UWB.

Jak se těšíte na MIUI 13?

Zdroj: Twitter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)