Kdy Microsoft uvede Surface Duo? Chce předběhnout druhý Galaxy Fold

datum-predstaveni-microsoft-surface-duo

Americký gigant Microsoft měl za normálních okolností letos v létě ukázat dvě nová skládací zařízení. Menší Surface Duo o velikost skládacího tabletu a větší Surface Neo, který už rozložený připomíná laptop. S ohledem na situaci kolem koronaviru byla ale firma, stejně jako mnohé další, nucena představení nových produktů odsunout. Mluvilo se o tom, že nová zařízení i související systém Windows 10X uvidíme až na podzim. Jak se ale nyní zdá, minimálně menší Duo by se prý ale mělo oficiálně ukázat už v červenci. Microsoft totiž údajně usiluje o to, aby bylo datum představení přístroje Surface Duo dříve než Samsung ukáže mimo jiné také Galaxy Fold 2.

Informace pocházejí od “tipéra” Zaca Bowdena ze serveru Windows Central. Má je údajně přímo z firmy. Pokud se tedy těšíte na příchod nových skládaček od Microsoftu, první se asi dočkáte už příští měsíc. Samsung má totiž nový ohebný telefon, řadu Galaxy Note 20, bezdrátová sluchátka a možná i další produkty představit 5. srpna. Představení Microsoft Surface Duo by mělo mít dřívější datum. Připomeneme, že Duo má mít dvě obrazovky s rozlišením 5,6 palce, čipset Qualcomm Snapdragon 855, 6 GB RAM, až 256 GB velké úložiště, baterii s kapacitou 3460 mAh, NFC a jako operační systém Android.

Těšíte se na příchod Surface Duo?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)