Známe datum představení Galaxy S21. Dočkáme se velice brzy

samsung galaxy s21 datum představení

O nadcházející vlajkové řadě společnosti Samsung víme poměrně dost informací a to díky rozsáhlým únikům. Nyní populární leaker Jon Prosser sdělil datum představení řady Galaxy S21. Mimochodem právě Prosser nedávno předpověděl přesné datum představení iPhonů 12 a i v minulosti se několikrát trefil.

Datum představení Galaxy S21

Dle něj má být nová řada představena 14. ledna a bylo by to taky historicky nejdříve, kdy by vlajková loď debutovala. Jeho tweet rovněž uvádí, že předobjednávky budou startovat ve stejné datum a telefon přijde na trh o dva týdny později, tedy 29. ledna. Prosser dále tvrdí, že budou představeny tři modely – Galaxy S21, Galaxy S21 Plus a Galaxy S21 Ultra.

K dispozic mí být celkem šest barevných variant. Standardní Galaxy S21 bude k dispozici v šedé, fialové, bílé a růžové. Galaxy S21 Plus v černé a stříbrné a nejvyšší Ultra model v černé, stříbrné a fialové. Telefony budou dle všeho vyráběny celkem ve čtyřech zemích – Vietnamu, Indonésii, Brazílii a Jižní Koreji.

Jak se těšíte na Galaxy S21 modely?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)