TOPlist

Známe datum představení Galaxy S11. Zastíní ho jiný telefon od Samsungu?

galaxy s11 galaxy fold 2 datum představení san francisco

O Samsungu Galaxy S11 jsme vám toho napsali v posledních týdnech hodně, včetně spekulovaného data představení, k němuž mělo dojít na MWC 2020. Nový twitterový příspěvek od známého leakera Ice Universe tvrdí, že jej společnost představí již 18. února v San Franciscu. Kromě něj má být ale představena ještě tzv. one more thing. O co půjde?

Vzhledem k tomu, že byl jak Galaxy S10, tak Galaxy Fold představen 21. února 2019 se zdá být tato informace dosti pravděpodobná. O Galaxy S11 toho víme díky únikům informací dosti a dokonce již unikly první záběry, jak se telefon testuje. Klíčovou změnou má být zadní strana, která nabídne úplně nové rozložení fotoaparátů. Ten nabídne 108 megapixelový hlavní snímač nebo třeba periskopový modul.

Displej bude disponovat QHD rozlišením obnovovací frekvencí 120 Hz. Nebude chybět ani průstřel v displeji ve středu, stejně jako u Galaxy Note 10. Pod kapotou bude pak tikat Snapdragon 865 / Exynos 9830 v závislosti na trhu. Dopomáhat jim bude 12 GB LPDDR5 RAM a až 512 GB UFS 3.0 úložiště. Telefon může však snadno zastínit právě chystaný Galaxy Fold 2, který má být mnohem levnější, než aktuální model. Konkrétně by neměl přesáhnout částku 1 000 dolarů, což zaplatíme i za Galaxy S11. Vzhledem k tomu, že budou mít oba dva telefony podobné ceny je dost možné, že hodně zákazníků zvolí právě skládací telefon před klasickou vlajkovou lodí.

Měl by Samsung zvolit jiný datum představení Galaxy S11?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)