TOPlist

Známe datum představení Galaxy Note 20 a Fold 2. Těšíte se?

galaxy note 20

O Galaxy Note 20 prosakuje na povrch každý týden více informací a nyní známe také datum představení. Spolu s ním by měl být představen také Galaxy Fold druhé generace, přičemž se bude jednat pouze o online konferenci. Co dalšího víme?

Samsung uvede řadu Galaxy Note 20 a Galaxy Fold 2 skrz online konferenci 5. srpna 2020. Dále víme, že Galaxy Note 20 Plus dostane 4 500 mAh baterii a 108 megapixelový fotoaparát. Klasická verze dostane pak 4 300 mAh baterii a pravděpodobně pak 12 megapixelový hlavní fotoaparát. Ten by měl být stejný jako v případě Galaxy S20.

datum představení galaxy note 20

Nedávno jsme vás informovali také o specifikacích fotoaparátu Plus varianty. U ní má být hlavní senzor stejný, jako u Galaxy S20 Ultra. Půjde tedy o 1 / 1,33 “Samsung Bright HM1. Ultraširokoúhlým senzorem pak bude 12 megapixelový ISOCELL Fast 2L3, který má velikost 1 / 2,55. Třetím fotoaparátem pak bude teleobjektiv s periskopem. Ten má mít rozlišení 13 megapixelů. Ten bude ovšem menší, než u S20 Ultra a nabídne pouze 50x zoom, namísto 100x. Dost pravděpodobný je také scénář, že telefon dostane pouze Exynos procesory a Snapdragon úplně vynechá.

Těšíte se na datum představení Galaxy Note 20?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)