Darujte pod stromeček stylový telefon

realme GT Master Edition darujte pod stromeček stylový telefon

Komerční článek

Rok se s rokem sešel a přichází každoroční úkol – vybrat vánoční dárek, který opravdu potěší. Jedním z tipů, který určitě nezklame, je mobilní telefon? Co letos zvolit nějakou stylovku se skvělým herním výkonem? Zajímavou nabídku má značka realme.

Je libo smartphone s kufříkovými zády? Nebo raději zvolíte neonově zelenou? Společnost realme je nejrychleji rostoucí značkou chytrých telefonů na světě a moc dobře ví, jak se odlišit. Každý model je nejen funkčním, ale zároveň designovým kouskem, který zaujme na první pohled.

Cestovní kufr inspiroval tvůrce modelu realme GT Master Edition, neonově zelenou barvou se chlubí nejnovější realme GT NEO 2. Neotřelý vzhled ocení každý, kdo se nebojí vybočit z řady. Tyto telefony toho ale mají společného daleko více. Třeba skvělý výkon a přívětivou pořizovací cenu.

realme míří se svými telefony hlavně na mladé, kteří chtějí, aby jejich přístroje opravdu šlapaly. Proto je firma osazuje kvalitními a rychlými procesory a bateriemi s masivní kapacitou, která při běžném využívání vydrží v provozu i dva dny. A když šťáva dojde, nabijete většinu telefonů z 0 na 100 % přibližně za půl hodiny.

Telefon realme GT Master Edition je po stránce výkonu vybavený naprosto skvěle. Obsahuje totiž 6nm čip Snapdragon 778G G5, který obvykle najdete v mnohem dražších modelech. Vedle čipu je doplněný o skvělých 6 GB RAM a grafiku Adreno 642L, a tak si na něm zahrajete prakticky všechny hry v maximální kvalitě.

To platí i pro realme GT Neo 2. Tam zajišťuje špičkový výkon procesorem Snapdragon 870 přetaktovaný na 3,2 GHz a rychlost pocítíte také u displeje. Tento 6,6“ AMOLED se totiž může chlubit 120Hz obnovovací frekvencí a 600Hz vzorkovací frekvencí.

A pak je tu ještě další přednost, na kterou by se nemělo zapomínat – mobilní síť páté generace neboli 5G. Tato síť přináší rychlost přenosu, která byla dříve nepředstavitelná. S 5G sítí zvládnete stáhnout film během několika vteřin a hovor je přenášen prakticky v reálném čase, tedy nedochází k žádnému zpoždění. realme si za jeden z cílů dalo zpřístupnit síť nové generace co největšímu okruhu uživatelů, a tak se podpora 5G na pořizovací ceně telefonů nijak neprojevuje.

Pojměte letošního Ježíška moderně a nadělte svým stylovým stylový chytrý dárek. Uvidíte, že nešlápnete vedle.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)