TOPlist

Další telefony dostávají MIUI 12.5. Kdy se dočkáme v Evropě?

Xiaomi nové telefony miui

Xiaomi oficiálně představilo systém MIUI 12.5 na své prosincové konferenci a nyní jej dostávají další telefony. Před nějakou dobou jsme vám psali, že se tato nadstavba dokonce dostala i na starší telefony MIX 2S, Mi MIX 3 a Mi 8, což bylo ze strany čínského giganta trochu nečekané. Které telefony se tedy dočkají nyní?

Další telefony dostávají MIUI 12.5

Oficiální účet MIUI na sociální síti Weibo zveřejnil seznam dalších telefonů, které se nového systému dočkají. Konkrétně jde o Mi 11 Ultra, Mi 11 Pro, Mi 10 Ultra, Mi 10 Pro, Mi 10 a Mi 9 SE. V těchto dnech se aktualizace rozšiřuje ale pouze v Číně. Xiaomi se nechalo hned několikrát slyšet, že jako první bude aktualizaci zavádět ve své zemi a až následně se dostane na globální trh. Nebude to ale trvat příliš dlouho.

Další telefony dostávají MIUI 12.5

První telefony, které dostanou na globálním trhu nový systém budou modely Mi 11, Mi 10T, Mi 10T Pro, Mi 10 a Mi 10 Pro. Xiaomi chce aktualizace zavést ještě v dubnu. Na některé telefony se dostane nejpozději v květnu. Od června se pak budou postupně přidávat další modely.

Která funkce MIUI 12.5 vám přijde nejzajímavější?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)