Další podrobnosti o OnePlus Nord CE 5G odhaleny. Překvapí vás?

Další podrobnosti o OnePlus Nord CE 5G

Jen pár týdnů před oficiálním představením máme další podrobnosti o OnePlus Nord CE 5G. Jde o jeden z nejočekávanějších modelů posledních týdnů a opět by měl nabídnout poměrně zajímavý poměr mezi cenou a výkonem. Pojďme si tedy společně říct co o něm zatím víme.

Další podrobnosti o OnePlus Nord CE 5G

OnePlus již dříve potvrdilo, že půjde o vylepšenou verzi původního modelu Nord. Web Android Central nyní získává další klíčové informace. Pod kapotou má tikat čipset Qualcomm Snapdragon 750G, takže by teoreticky mohl být telefon ještě levnější než aktuální generace. Naleznout jej můžeme třeba ve velice populárním Galaxy A52 5G (LTE verze disponuje Snapdragonem 720G). Je tedy jasné, že hrubý výkon bude o něco horší. Z těchto specifikací nám spíše vychází, že by mohlo jít o nástupce modelu N10 5G.

Bohužel ale doposud nemáme informace o RAM paměti či úložišti. Za to však víme, že přední stranu pokryje 6,43″ AMOLED displej s obnovovací frekvencí 90 Hz. Pravděpodobně se tak bude jednat o stejný displej, který firma použila ve svém původním Nord modelu. Narušovat jej má průstřel se 16 MPx selfie kamerkou. Na zadní straně se můžeme těšit na 64 MPx hlavní snímač + dva k němu. Design modulu fotoaparátu má být pak stejný jako v případě OnePlus 9.

Jak se na telefon těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)