CyanogenMod 10.2 přichází s novou bootovací animací [video]

cm102boot_ico

Jak pravděpodobně víte, vývojářský tým kolem ROMky CyanogenMod pracuje na verzi 10.2, postavené na Androidu 4.3 Jelly Bean (CyanogenMod 11 již bude stát na Androidu 4.4 KitKat). Do této chvíle již bylo vydáno několik “nočních sestavení” (“nightly builds”), jeden “M snapshot” a první “Release Candidate”, které ukázaly, že novinka přijde, kromě mnoha dalších funkcí, také se zbrusu novou zaváděcí animací.

Nová animace je již k vidění na YouTube a zhlédnout ji můžete i v této aktualitě. Patrně nám dáte za pravdu v tom, že působí jednoduše, čistě, profesionálně a elegantně. Hlavním motivem je hlava maskota Cida, který se po krátké pauze vrací, kolem které krouží ve směru hodinových ručiček šipka. Pod modrým grafickým motivem následuje bílý nápis “cyanogenmod”.

CyanogenMod Bootscreen for Oppo N1

CyanogenMod Bootscreen for Oppo N1

Tento obrázek má při každém spuštění telefonu reprezentovat lepší a “oficiální” CyanogenMod. Rozlučme se tedy s Cidem “skejťákem”, jakož i s dalšími amatérskými animacemi – vždyť to, co uživatel uvidí po startu zařízení, je přeci vážná věc ;).

V tuto chvíli není jisté, zda výše uvedená animace bude určena k masovému nasazení, neboť zatím byla viděna jen na telefonech Oppo N1, který je oficiálně prvním a zatím jediným, mobilem s touto alternativní ROMkou. Doplnění: podle uživatelů CyanogenModu 10.2 se tato animace již objevila v nočních sestaveních asi před třemi dny.

CyanogenMod 10.2 přichází s novou bootovací animací CyanogenMod 10.2 přichází s novou bootovací animací

Soubor s animací můžete stáhnout z diskuzního fóra XDA (velikost: 1,9 MB).

Jak se vám nová animace líbí? Zdá se vám lepší nebo horší než ty předchozí?

Zdroj: Phandroid.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)