Cooler Master začal prodávat „botu“. Má vysoký výkon a nestojí zrovna málo

cooler master sneaker x herní počítač
  • Cooler Master začal prodávat herní počítač Sneaker X
  • Má tvar boty a i přes kompaktnost nabízí slušný výkon
  • Jen je potřeba počítat s vysokou cenou 

Společnost Cooler Master právě uvedla na trh svůj speciální herní počítač Sneaker X. Inspirací zde byly tenisky, což je vidět na první pohled, zároveň tímto produktem firma loni oslavila své třicáté narozeniny. Nyní je k dispozici na Amazonu. Cena zůstává i přes kvalitní komponenty dost vysoko.

Sneaker X přichází s výrazným červenobílým barevným provedením. Kompaktní „skříň“ typu mini ITX v sobě ukrývá procesor Intel i7-13700K, doplněný grafickou kartou Nvidia RTX 4070/Ti32 GB operační paměti typu DDR5 a 2TB úložištěm NVMe SSD. O snímky tedy rozhodně nebude nouze ani na vysoké grafické nastavení.

EXCLUSIVE FULL REVIEW of the SNEAKER X PC

EXCLUSIVE FULL REVIEW of the SNEAKER X PC

Sneaker X také vyniká ve svém systému chlazení, vždyť právě to je oblast, která je firmě Cooler Master nejznámější. Perforované bočnice, ventilátor s RGB osvětlením a 360mm AIO chlazení ve spodní části se starají o odvod tepla. Skříň je navíc dvoukomorová, jedna z nich je určena výhradně grafické kartě, jak můžete vidět na jedné z fotografií.

Počítač je dostupný ve dvou variantách, jedna s grafickou kartou RTX 4070 a druhá s RTX 4070 Ti. Ceny jsou stanoveny na 3499,99 dolarů (asi 80 800 korun), respektive 3799,99 USD (asi 87 000 korun). Za podobné peníze lze rozhodně poskládat výkonnější stroj, klidně s RTX 4090, ale rozhodně nebude takhle stylový a kompaktní. Taky je třeba dodat, že nejde o masovku, ale spíše designovou záležitost.

Líbí se vám Sneaker X od Cooler Masteru?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)