Clubhouse konečně míří na Android. Potvrdil to spoluzakladatel společnosti

clubhouse android

Fenomén Clubhouse, který hýbe světem iOS se dočká také Android verze. V jednom z rozhovorů právě na této sociální síti jeden ze spoluzakladatelů sdělil, že je pro firmu nyní platforma Android hlavní prioritou.

Jak je na tom Android verze Clubhouse?

Když Clubhouse přišel na trh, nejeden uživatel se podivoval tomu, proč neexistuje Android varianta této aplikace. Přibližně před měsícem lidé z firmy potvrdili, že plánují Android aplikaci ovšem vývoj ještě ani nezačal. Od té doby jsme mohli číst několik spekulací o tom, že se vše dalo do pohybu a nyní spoluzakladatel potvrdil, že je nyní pro společnost Android verze tím nejhlavnějším. Firma tak pracuje na aplikaci, která se objeví na Google Play asi měsíc.

Viralní hit Clubhouse 👋: Jak funguje nová sociální síť, kde můžeš jen mluvit? | WRTECH [4K]

Viralní hit Clubhouse 👋: Jak funguje nová sociální síť, kde můžeš jen mluvit? | WRTECH [4K]

Nikdo ale nedokáže přesně odhadnout, za jak dlouho by mohla aplikace vyjít. Stejného rozhovoru se shodou okolností účastnil také Bill Gates, který mimo jiné promluvil o tom, který telefon používá.

Jak se na aplikaci těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)