Clarkson, Hammond a May: zkusíte nové hlasy v navigaci Waze?

clarkson-hammond-may-waze_ico

Fanouškům automobilových pořadů jistě nemusíme představovat legendární trojici Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May. Tato jména byla více než deset let spjata s britským motoristickým pořadem Top Gear. Po konfliktu se členem štábu byl však Clarkson nemilosrdně propuštěn, na což následovaly i výpovědi jeho dvou loajálních kolegů. BBC si na Top Gear najala nové moderátory, nicméně z reakcí diváků lze soudit, že neměla při výběru šťastnou ruku.

Richard Hammond, Jeremy Clarkson a James May mají nyní show The Grand Tour Richard Hammond, Jeremy Clarkson a James May mají nyní show The Grand Tour

Clarkson, Hammond a May rozjeli pod křídly Amazonu vlastní pořad The Grand Tour. Zatím byly odvysílány první dva díly a vypadá to, že tato trojice prostě funguje. Divácké reakce jsou převážně pozitivní, většina se shoduje na tom, že Grand Tour plynule navazuje na původní Top Gear. V rámci podpory nové show se nyní hlasy všech tří moderátorů objevují v rámci navigace Waze. K dispozici zde budou až do 5. února 2017.

“Odbočte vlevo!” Navigovat vás budou May, Hammond a Clarkson

Hlasy celebrit se v této navigaci objevují poměrně často – uživatelé tak například mohli poslouchat příkazy Arnolda Schwarzeneggera coby Terminátora, Shaquille O’Neala a mnoha dalších. U nás sice asi většina diváků bude znát hlasy bývalých moderátorů Top Gearu v českém dabingu, ale pokud sledujete pořad v originálním znění, určitě poznáte všechny tři členy týmu.

The Grand Tour: The Official Trailer

The Grand Tour: The Official Trailer

Pokud si chcete vychutnat Clarksona, Hammonda a Maye v navigaci, klepněte nejprve na tlačítko s lupou, pak v postranní nabídce na ozubené kolečko pro vstup do nastavení. Jděte do sekce Zvuk, zvolte Jazyk hlasu a z nabídky vyberte English (US) – Clarkson, Hammond & May. Poté vyčkejte, než navigace stáhne hlasové instrukce, které jsou pochopitelně pouze v angličtině. Na ohlašování pokynů se pak budou společně podílet všichni tři členové týmu ve zdánlivě náhodném pořadí.

Co říkáte na nové hlasy v navigaci Waze? Zkusíte je? S jakým hlasem jezdíte dnes – používáte výchozí český ženský hlas, nebo vás provází Vlasta Korec? Jakou českou celebritu byste z navigace rádi slýchali? Podělte se o své zkušenosti v diskuzi pod článkem!

Waze Navigation & Live Traffic
Waze Navigation & Live Traffic

Zdroje: androidpolice.com, blog.waze.com, androidauthority.com.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)