Existuje váš číselný soused? Internetem hýbe nový trend

číselný soused

Internetem hýbe nový trend, kdy lidé posílají SMS a snaží se zjistit, zda existuje jejich číselný soused. O co jde? Prostě najdete téměř stejné číslo, které máte vy (změňte poslední číslici buď o jednu více či méně) a čekáte, zda vám někdo odepíše. Z takových konverzací následně uživatelé postují screenshoty na své sociální sítě a jsou šťastní, že našli svého souseda.

Pokud někdo dostal odpověď, v konverzaci se jednoduše pokračovalo. Jiní uživatelé jsou zase svým otravným chováním posílání druhou stranu tam, kam slunce nesvítí či ignorováni. Odborníci však varují, že je takové chování poměrně nebezpečné, jelikož nikdy nevíte, kdo stojí na druhé straně. Přeci byste neradi napsali psychicky nemocnému člověku, co by vás po kontaktu nepřestal obtěžovat a třeba vás chtěl dokonce vyhledat. Podívejte se na některé příklady, některé pobaví více, některé méně. Je však až s podivem, co je lidstvo pro svou zábavu schopné vymyslet. Někteří nadšenci dokonce říkají, že díky napsání svému číselnému sousedovi získali svou životní lásku.

A co vy? Našli jste svého číselného souseda?

Zdroj: buzzfeed.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (23)