Chytrý zámek Danalock: Klíče již nikdy nebudete potřebovat (první pohled)

chytrý zámek danalock

Jistě jste si mnohokrát říkali, proč dnes nemůžeme otevřít dveře na dálku třeba pomocí mobilního telefonu, který nosíme stále s sebou. No a proč ne? Stačí k tomu chytrý zámek Danalock.

Chytrý zámek Danalock: Snadná instalace a jednoduchý provoz

Zámek Danalock nahradí váš stávající zámek, pasuje do všech dveří a instalace je vcelku jednoduchá. Není to sice záležitostí několika minut, podle manuálu to ale zvládne úplně každý, navíc můžete použít i instruktážní video.

Pojďme ale k tomu nejdůležitějšímu – z vnější části nikdo ani nepozná, že jsou vaše dveře něčím výjimečné. Zámek Danalock je totiž připevněn z vnitřní strany. Díky připojení přes Bluetooth můžete dveře začít odemykat několik metrů před nimi a když k nim dorazíte, jsou již odemčené. Vystačíte si s jednoduchou aplikací přímo od výrobce.

Baterie – výdrž okolo jednoho roku

Aby byla zajištěna velmi snadná instalace a uživatelé se nemuseli trápit s instalací kabeláže a napájení, je zámek Danalock napájen čtveřicí 3V baterií CR123A. Podle výrobce se průměrná výdrž pohybuje okolo 1 roku. Je samozřejmě velmi závislá na tom, jak často se zámek používá. Aplikace vás před vybitím včas upozorní, ale ani v případě vybití není nic ztraceno – stále lze používat klasické klíče z vnější strany.

Design, který neohromí

Na první pohled nevypadá Danalock na dveřích nejlépe. Když si ale vzpomeneme na recenzovaný Entr, je to určitě posun kupředu. Konstrukce je po vnější straně z kovu, pod plastovým krytem se pak ukrývá řídící elektronika a čtveřice zmiňovaných baterií pro výměnu.

Chytrý zámek Danalock – konstrukce a ovládání

Chytrý zámek Danalock - konstrukce a ovládání

Zaujal vás chytrý zámek Danalock?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)