Nový chytrý polštář Xiaomi monitoruje spánek, masíruje a přehrává hudbu

xiaomi chytry polstar

Xiaomi je známé nejen pro telefon, ale rovněž pro různé produkty v chytré domácnosti. A to i poměrně netradiční. Nyní společnost představila chytrý masážní polštář, který propojíte s telefonem, a kromě masáže jej můžete používat k přehrávání hudby či třeba audioknih před spaním.

Chytrý polštář od Xiaomi si rozumí s telefonem

K dispozici bude tento polštář ve dvou variantách. Větší verze měří 60 cm x 34 cm x 7 cm / 11 cm a váží 1,2 kg. Menší polštář měří 60 cm x 34 cm x 5 cm / 8 cm a váží 1 kg. Designově jsou identické a neliší se moc od jiných polštářů. Všimnout si ale můžete speciálních podložek uprostřed, které mají za cíl masírovat krční svalstvo pomocí vyhřívání a vysílaní slabých nízkofrekvenčních pulsů. Teplota se pohybuje v rozmezí 38 až 53 stupňů.

K dispozici je i několik různých režimů, kromě masáže, se dá nastavit třeba simulace akupunktury. Reproduktory se dají využít k přehrávání hudby či audioknih, přitom je hudba přenášena přímo přes lebku do sluchového nervu. Propojení s telefonem slouží nejen k možností přehrávání audia, ale také se v aplikaci můžete podívat na vaše data spánku.

Xiaomi Mercury intellectual pillow

Xiaomi Mercury intellectual pillow

Polštář totiž dokáže monitorovat spánek, pomáhá s usnutím a automaticky vypíná hudbu při usnutí. Telefon však nemusíte vůbec používat, v balení totiž bude ovládání, se kterým půjde nastavit hlasitost, teplota a intenzita masáže. Prozatím je trochu nejasné, jak to bude s napájením. Xiaomi v tiskové zprávě informaci úplně vynechalo. Předchozí modely chytrých polštářů od Xiaomi byly nicméně napájené pomocí powerbanky, která se dala vložit do kapsy na boční straně. Je dost pravděpodobné, že stejné způsob byl zvolen i nyní. Cena tohoto chytrého polštáře je v Číně 299 CNY, v přepočtu s DPH tak cca 1 200 Kč. Prodej v Číně začíná v polovině prosince.

Jak se vám líbí tento polštář od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)