Xiaomi představilo levné chytré švihadlo. Můžete ho používat i bez lana

xiaomi mijia svihadlo
  • Xiaomi představilo nové chytré švihadlo Mijia
  • Můžete ho propojit s mobilem
  • Můžete ho používat i bez lana, pokud nemáte dostatečný prostor

Xiaomi představilo v březnu další produkt podznačky Mijia, tentokrát se jedná o chytré švihadlo. Jde o vůbec první podobný produkt od čínské firmy, které nabízí jak bezdrátový, tak kabelový režim. Nyní se dá švihadlo MIJIA Smart Skipping Rope zakoupit v Číně, ale také na Aliexpressu a tak není problém s objednáním do Česka.

MIJIA Smart Skipping Rope se dá používat v lanovém i bezdrátovém režimu. Bezdrátový režim umožňuje používat švihadlo v interiéru, pokud ale máte dostatek místa, můžete používat skutečné třímetrové lano. Díky třem vestavěným snímačům dokáže švihadlo sbírat přesná data a v kombinaci s algoritmem vám poskytne údaje o vašem výkonu, ať už jde o úspěšné či neplatné přeskoky. Počítat můžeme také s měsíčními a následně ročními reporty, které nám dají obecný pohled na to, jak se nám ve skákání dařilo.

Chytré švihadlo MIJIA Smart Skipping Rope je navíc doplněno o aplikaci Xiaomi Sports Health, která je velmi užitečná pro profesionály i amatéry. Aplikace poskytuje nejen pokyny, vysvětlení a další nástroje pro lepší sportovní zážitky, ale také videokurzy s hlasovými pokyny v reálném čase. Novinka se dá pořídit za 109 juanů, což je v přepočtu asi 340 korun. Na Alixpressu se dá sehnat za asi 620 korun.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Dává vám podobná chytrá pomůcka smysl?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)