Chytré ramínko od Xiaomi vám pomůže rychle usušit oblečení i obuv

chytre raminko xiaomi predstaveni

Dalším netradičním produktem od Xiaomi, o které si dnes povíme, je chytré ramínko. Kromě podivného názvu Xiaomi Smartfrog má tohle ramínko i mírně netradiční design a funkce. Pojďme si tento produkt představit.

Xiaomi Smartfrog je lehce přenositelná sušička, která slouží jako ramínko

Důvodem, proč je tohle chytré ramínko větší, je v tom, že uvnitř se v podstatě nachází sušička. Přímo na ramínku je jednoduchý přepínač, kde si můžete vybrat z horkého či studeného vzduchu. Přívod vzduchu je navržen tak, aby se dovnitř nedostala voda, pokud budete sušit hodně mokré oblečení.

Dokonce tohle ramínko může sloužit k sušení obuvi. Stačí jej rozmontovat a nasadit na něj speciální trubice, které vložíte do bot. Přímo v balení dodává Xiaomi i cestovní pouzdro pro jednodušší převoz v kufru. Jediným mínusem je absence baterie, pokud chcete ramínko používat, musí být v elektrické zásuvce.

Celkově má nosnost až tři kilogramy a maximální teplotu, co dokáže vyprodukovat je 50 až 60 stupňů po dobu tří hodin. Poté se automaticky přepne do režimu se studeným vzduchem. Cena tohoto produktu je v Číně 109 CNY, v přepočtu s DPH tedy cca 450 Kč.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí tohle netradiční ramínko Xiaomi Smartfrog?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)