Šikovná pomůcka nejen pro školáky? Chytré pero Nuwa Pen digitalizuje psaný text

Chytré pero Nuwa Pen
  • Nuwa Pen je chytré pero s umělou inteligencí, které převádí ručně psané poznámky do digitální podoby
  • Poskytuje cloudové úložiště, usnadňuje organizaci a sdílení poznámek
  • Pero je ideální pro studenty, akademiky, ale i profesionály

Na trh už přišlo mnoho produktů, které využívají AI. Chytré pero spojuje kouzlo ručně psaných poznámek s moderní digitální efektivitou. Díky AI převádí rukou psané texty do digitální formy, což z něj dělá praktického pomocníka ať už na přednášky, meetingy nebo do školních lavic.

Nuwa Pen slibuje revoluci v psaní poznámek

Díky inovativnímu systému TRIDENT rozpoznává vaše písmo a umělá inteligence pak vaše poznámky okamžitě digitalizuje. A nejlepší na tom je, že můžete psát na jakýkoli papír. Což znamená, že se vyhnete neustálému hledání a dokupování speciálního papíru nebo komplikovaným propojením s aplikacemi. Proces je poměrně jednoduchý a pokud jste na cestách, vaše poznámky budou v bezpečí díky cloudovému úložišti. Zaručí uchování vašich myšlenek kdykoliv a kdekoliv jste.

Nuwa AI-powered Pen – Turns your Handwritten Scribbles into Digital Notes

Nuwa AI-powered Pen - Turns your Handwritten Scribbles into Digital Notes

Budoucnost spojená s minulostí

Nuwa Pen se snaží zalepit narůstající mezeru mezi tradičním a digitálním psaním a snaží se přinést to nejlepší z obou světů. Pero ukazuje, jak může inovace ve formě umělé inteligence zase trochu vylepšit naše každodenní návyky a zároveň umožňuje zachovat osobní dotek, na který jsme u ručního psaní zvyklí.

Chytré pero – nejen pro studenty, ale i na pracovní schůzky

Ať už patříte ke staré škole nebo jste moderní boomer, tato psací pomůcka je ideální pro všechny, kteří si často zapisují poznámky během přednášek či schůzek. Umožňuje rychlé digitalizování poznámek, usnadňuje jejich organizaci a také rychlé sdílení. Na druhou stranu, pro ty, kteří nejsou zvyklí na psaní rukou, může být počáteční učení a přizpůsobení se technologii náročnější. Navzdory tomu, výhody, jako je lepší zapamatovatelnost informací při psaní rukou a možnost mít všechny poznámky bezpečně uložené v digitální formě, dělají z této novinky poměrně zajímavý nástroj moderní doby.

Předběžně na Kickstarteru

Momentálně je prezentován na platformě Kickstarter, kde si ho můžete zakoupit v předprodeji. Nuwa Pen samozřejmě není jediný produkt svého druhu, ale snaží se ve svém přístupu k digitalizaci ručně psaných poznámek odlišit od konkurence novými způsoby.

The Nuwa Pen Idea

The Nuwa Pen Idea

Preferujete psaní poznámek digitálně nebo psanou formou?

Zdroj: YD, Kickstarter

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

GPT-4 Turbo

Co je GPT-4 Turbo a co vše umí?

Články Zuzana Přibylová Zuzana Přibylová
2 min. uložit na později

Komentáře (0)