Chytré hodinky Misfit Vapor 2 mají NFC i GPS a zůstává i Wear OS

chytre hodinky misfit vapor 2

Nedávno představené hodinky Huawei Watch GT překvapily tím, že běží na vlastním systému a ne na Wear OS. U nově představených chytrých hodinek Misfit Vapor 2 to ale nehrozí. Pořád mají Wear OS a stejně tak se potvrzují informace, které minulý týden unikly. Pokračování modelu Vapor má nově podporu NFC i GPS navigaci. Bohužel ale stále starší čipset Snapdragon Wear 2100.

Misfit Vapor 2 jsou stylové chytré hodinky, které dostaly podporu GPS i NFC

O hodinkách jsme se dozvěděli téměř všechny informace minulý týden, kdy se s předstihem hodinky objevily v obchodech na prodej. V té době jsme věděli téměř každou informaci o těchto hodinkách. Zahalená byla pouze informace o čipsetu. To jsme se dozvěděli dnes. A bohužel se dostalo na 3 roky starý čipset Snapdragon Wear 2100. Na cenově dostupné Wear OS hodinky s novým Snapdragonem Wear 3100 tak stále musíme čekat.

 

Až na starší čipset ale hodinky vypadají velmi dobře. Design připomíná první hodinky Moto 360. Displej má AMOLED panel a velikost 1,39 palce. Vylepšil se senzor tepu, dále mají hodinky 4GB vnitřní paměť a 512MB RAM. Jak už jsme zmínili, dvě novinky jsou GPS a NFC. Můžete tak s nimi platit přes službu Google Pay. K dispozici by měly být ve dvou velikostech 41mm a 46mm za stejnou cenu 230 eur, což je v přepočtu 6 000 Kč.

Jak se vám líbí Misfit Vapor 2?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)