Chytrý asistent od Googlu v každém vozidle? Stačí k tomu nová nabíječka Anker Roav Bolt

anker roav bolt asistent google

Společnost Anker začínala jako výrobce jednoduchých příslušenství k telefonům. Už od počátků jsou známí skvělou kvalitou za nízkou cenu. V poslední době navíc už netvoří jen “jednoduché” produkty. Novinka s názvem Roav Bolt je skvělým příkladem.

Anker Roav Bolt je netradiční nabíječka s podporou Asistenta Google

Už na první pohled si můžete všimnout toho, že na této nabíječce do auta je něco jinak. Na vrchní straně se totiž nachází 4x LED. Jedná se o informační světýlka, které můžete znát z chytrých reproduktorů.  Jakmile svítí, tak víte, že Asistent Google poslouchá, nebo odpovídá. Asistent Google v nabíječce se musí nejprve aktivovat v telefonu. A to pomocí Bluetooth.

Přímo na nabíječce jsou ještě dva mikrofony a dva USB konektory pro nabíjení jiných zařízení. Asistenta v autě můžete využívat k hlasovému ovládání hudby, navigace, poslechu a odpovídání na zprávy, můžete vytvářet hovory anebo se třeba informovat o událostech v kalendáři atd. A to vše jen pomocí hlasu. Takže se můžete stále soustředit na řízení. Novinka od Ankeru se začíná prodávat nejprve na stránkách společnosti. A to za cenu 50 dolarů, v přepočtu s DPH cca 1400 Kč. První zásilky s nabíječkou Roav Bolt se budou odesílat během příštího měsíce.

Chtěli byste mít Asistenta Google v autě?

Zdroj: androidcentral.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)