TOPlist

Samsung uvedl chytrou klávesnici Trio 500. Hodí se i do DeXu

Chytrá klávesnice Samsung Trio 500

Korejský gigant posílá na trh nový kousek chytré elektroniky, tentokrát v segmentu bezdrátových počítačových či telefonních periferií. Oním zařízením je chytrá klávesnice Samsung Trio 500. Ta je díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti určena hlavně na cesty. Spolupracovat může jak s počítačem, tak třeba i s tabletem nebo mobilem. Využívá k tomu připojení přes Bluetooth a spojit jde až se třemi různými zařízeními současně. Přepínat mezi nimi jde pouhým stiskem tlačítka, což výrazně usnadňuje multitasking. Fyzické rozměry jsou 280,4 × 127,4 × 15,4 milimetrů a hmotnost 412 gramů.

Na každém zařízení si může uživatel vybrat až tři aplikace, z nichž každou pak spustí pouhým stiskem jednoho ze tří programovatelných tlačítek. Díky novince lze jednodušeji používat telefon či tablet Galaxy v režimu DeX, tedy na softwarové platformě, díky níž se mobilní zařízení v zásadě mění v plnohodnotný počítač. Stačí opět stisknout jediné tlačítko. Chytrá klávesnice Samsung Trio 500 je již nyní dostupná i v České republice. A to v černé a bílé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 199 Kč.

Jak často by se vám u mobilu hodila větší klávesnice?

Zdroj: Samsung

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)