Chystaná novinka LG G8 bude mít dva displeje? O ohebný telefon ale nepůjde

lg G8 dva displeje

Nový telefon LG G8 se představí již příští měsíc. Poslední informace ze zahraničí směřují k tomu, že novinka bude mít dva displeje. Ale trochu odlišným způsobem než jsme doposud mohli vidět. Druhý displej půjde totiž oddělat podobně jako třeba pouzdro telefonu.

LG G8 bude rovněž speciální telefon. A to výrazně odlišným způsobem

Vypadá to, že veletrh MWC bude na novinky hodně speciální. Druhá korejské společnost LG podle posledních spekulací představí telefon se dvěma displeji. A to rovnou u hlavního prémiového telefonu LG G8 ThinQ. V tomto případě se ale nebude jednat o ohebný telefon anebo o styl, který představila společnost Vivo, kdy má každá strana telefonu jeden displej.

Ohebný telefon

U LG G8 má být druhý displej externí a k telefonu se má připojovat podobně jako pouzdro. Sekundární displej bude údajně o velikosti 4 palce. Jakmile se tento sekundární displej k telefonu připojí k hlavnímu displeji, uživatel dostane obrazovku o velikosti větší než 7 palců a půjde tak v podstatě o tablet.

lg v40 evropa prodej

A proč se LG rozhodlo pro tuto technologii? Jeden z hlavních důvodů je cena. První ohebné telefony budou stát hodně peněz, spekuluje se až o částce 50 tisíc a více. LG tak chce konkurovat podobnými parametry za mnohem menší cenu. Zajímavé je to, že nepůjde o jedinou velkou novinku. Společnost má také představit novou nadstavbu, která se kódově označuje jako Touchless, tedy v překladu bezdotyková. Speciální bude v tom, že se mají využívat gesta ze vzdálenosti až 30 centimetrů od telefonu.

Těšíte se na novinky od společnosti LG?

Zdroj: techradar.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)