ChatGPT se naučil vytvářet URL odkazy na konkrétní konverzace

ChatGPT URL odkazy konverzace sdílení

Taky od nástupu textového AI nástroje ChatGPT všude vídáte vyříznuté snímky, které zachycují různé konverzace s tímto inteligentním konverzačním botem? Je jich nyní plný internet, ať už ukazují vtipné výsledky, nebo věci k zamyšlení či poučení. Tato praxe ale může postupně mizet, neboť vývojáři z OpenAI konečně přišli s možností vytvořit ke konkrétní konverzaci unikátní odkaz. A co je ještě důležitější: Přes přímý odkaz je možné se do chatování připojit rozvíjet konverzaci vlastním směrem.

“Sdílené odkazy jsou novou funkcí, která uživatelům umožňuje vygenerovat jedinečnou adresu URL pro konverzaci v aplikaci ChatGPT, kterou lze následně sdílet s přáteli, kolegy a spolupracovníky. Sdílené odkazy nabízejí uživatelům nový způsob sdílení konverzací ChatGPT, který nahrazuje starý a zatěžující způsob sdílení snímků obrazovky,” informuje OpenAI na blogu. Odkaz je možné vytvořit u každé konverzace a je volitelné, zda se k ní přiřadí i jméno autora.

Odkaz je možné i zpětně smazat, stejně jako celou konverzaci. Je potřeba počítat také s tím, že po odeslání odkazu již příjemce neuvidí další konverzace vyvolané původním autorem. “Jakmile je sdílený odkaz vytvořen pro konkrétní konverzaci nebo zprávu, nebude zahrnovat žádné budoucí zprávy přidané do konverzace po vytvoření odkazu. To znamená, že pokud budete po vytvoření sdíleného odkazu pokračovat v konverzaci, tyto další zprávy nebudou prostřednictvím sdíleného odkazu viditelné,” dodávají vývojáři.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kolikrát už jste sdíleli z ChatGPT nějakou konverzaci?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)