Posuňte cestování na vyšší úroveň díky sluchátkům Huawei FreeBuds Pro 3

Huawei FreeBuds Pro 3 žena

Komerční článek

Pro mnoho lidí je dojíždění do práce veřejnou dopravou nevyhnutelnou součástí každodenní rutiny. V přeplněných prostředcích se hluk z hlášení zastávek pere s hlasitými konverzacemi spolucestujících a zvuky dopravního prostředku. Díky sluchátkům Huawei FreeBuds Pro 3 a jejich funkci potlačení okolního hluku bude cestování do práce či do školy tiché a klidné. Do uší vám bude hrát pouze to, co vy sami chcete.

Vychutnejte si kvalitní zvuk

Nová generace vlajkových sluchátek TWS Huawei FreeBuds Pro 3 se může pochlubit vynikající kvalitou zvuku a duálním dekódováním ve vysokém rozlišení s kodekem L2HC 2.0 a LDACTM. Nový algoritmus Triple Adaptive EQ zvuk ještě vice zjemňuje a umožňuje uživatelům proměnit všední prostředí každodenní jízdy veřejnou dopravou v místo, kde je každý tón křišťálově čistý. Algoritmus se dokáže přizpůsobit úrovni hlasitosti, struktuře ucha a podmínkám nošení, čímž poskytuje všestrannou optimalizaci sluchového zážitku uživatele v reálném čase a upravuje ekvalizér tak, aby byla zajištěna trvale vynikající kvalita zvuku. Huawei FreeBuds Pro 3 galerie

Poslouchejte jakýkoli žánr díky širokému frekvenčnímu rozsahu

Huawei FreeBuds Pro 3 nabízejí široký frekvenční rozsah, při nízkých frekvencích se noří až do 14 Hz, zatímco vysoké frekvence dosahují až 48 kHz, což přináší poslech bohatý na basy a detaily. Ať už je uživatelův hudební vkus zaměřen na elektroniku s těžkými basy, klasiku pohlcující duši nebo jazz podmaňující prsty, tato sluchátka ho uspokojí.

Dvojité dekódování s vysokým rozlišením L2HC 2.0 až LDAC™ zajišťuje, že uživatel uslyší každý nástroj, každou vokální nuanci a každý rytmus tak, jak byl zamýšlen. Výrazné výšky, vyvážené středy a dunivé hloubky posluchače společně přenesou do prostředí živého vystoupení. Huawei FreeBuds Pro 3 fashion

Ponořte se do audioknih a podcastů

Pro stále rostoucí počet milovníků podcastů nabízí Huwei FreeBuds Pro 3 skvělý zážitek z poslechu. Sluchátka umí skvěle oddělovat hlasy, takže vyniknou přirozené tóny a kadence mluvčích. To ocení i posluchači audioknih, které je přenesou do nerušeného světa fantazie.

Dlouhá výdrž baterie zajistí zvukový požitek kdekoli

Kromě kvalitního zvuku jsou sluchátka vybavena dlouhou výdrží baterie, která činí 6,5 hodiny a až 31 hodin při použití s nabíjecím pouzdrem. Ovládání gesty zvyšuje pohodlí a umožňuje rychlé a intuitivní ovládání, aniž by bylo nutné sahat po smartphonu. Díky odolnosti vůči vodě a prachu na úrovni IP54 jsou navíc ideální pro bezstarostné používání při sportování venku.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)