Tři české varianty hodinek MagicWatch 2 bojují o zařazení do výroby

české varianty Honor MagicWatch 2 soutěž hlasování

Společnost Honor se rozhodla uskutečnit na území ČR zajímavou marketingovou a prodejní akci. V rámci spolupráce s mladými designerskými talenty vytvořila tři návrhy nových barevných variant pro hodinky MagicWatch 2. Ty jsou teď společně vystaveny na Facebooku, kde probíhá hlasování o nejlepší z nich. Vítězný návrh bude pak skutečně zařazen do výroby a uveden na trh v limitované edici. Zmíněné české varianty Honor MagicWatch 2 mají na svědomí návrhářky Erinel Bathory, Barbora Matoušková a Babu Sedláčková.

Reálně jde pouze o různé varianty řemínků a tapety, do designu samotných hodinek se pochopitelně zasahovat nebude. I taková změna ale samozřejmě vzhled zařízení viditelně ovlivní. Každá z autorek přišla s originálním dílem, které doprovodila souvisejícím příběhem. Na první pohled jde o dvě varianty spíše dámské a jednu, po které by možná sáhli i muži. Jestli uvažujete o koupi chytrých hodinek Honor MagicWatch 2, můžete si udělením hlasu trochu přizpůsobit budoucí nabídku.

Soutěžní varianty

Erinel Bathory: Kouzlo mořské víly

Inspiraci při vytváření unikátního designu hledala autorka v bájích a lidové slovesnosti o mořských pannách. Námořníci podle těchto mýtů chytali mořské panny a doufali ve splnění svých přání. „Mořská víla, která je chycena v ciferníku těchto hodinek, vám může splnit spoustu krásných přání,“ říká Erinel. Vesmírné bubliny plující na vlnách pak symbolizují osobní miniaturní vesmír, který si uvnitř hodinek vytvoří každý uživatel sám dle svého přání.

české varianty Honor MagicWatch 2 Erinel Bathory Kouzlo mořské víly

Barbora Matoušková: Strážkyně času

Inspirací pro tento motiv jí byla indická mytologie, konkrétně příběh o bohyni Kalí představující vládkyni všeho času a prostoru, tak i vesmír samotný. „Spojením těchto dvou článků jsem vytvořila dílo, které představuje barvitost času a jeho podstaty ve vesmíru,“ vysvětluje Barbora.

české varianty Honor MagicWatch 2 Barbora Matoušková Strážkyně času

Babu Sedláčková: Vesmír času

Při tvorbě designu hodinek si Barbora hrála s myšlenkou, co hodinky reprezentují. „Mnoho z nás si představí perfektně fungující chaos ozubených kol,“ uvádí Babu. Autorka tento chaos ztvárnila vesmírem, ve kterém se místo planet pohybují jednotlivé součástky hodinek.

české varianty Honor MagicWatch 2 Babu Sedláčková Vesmír času

Pokud vás tato iniciativa zaujala a chtěli byste třeba i pomoci rozhodnout o vítězném návrhu, hlasovat můžete na Facebooku Honoru.

Líbí se vám tyto české varianty hodinek Honor MagicWatch 2?

Zdroj: Honor

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)