TOPlist

Česká zombie střílečka Dead Trigger 2 je zpět v plné parádě. Vyšla velká aktualizace

strilecka dead trigger 2 velka aktualizace 100 milionu stazeni

České herní studio Madfinger Games můžeme v poslední době vidět hlavně ve spojitosti s Shadowgun Legends a chystanou novinkou s názvem Shadowgun War Games. Nezapomínají ale ani na své starší hry, jako je třeba zombie střílečka Dead Trigger 2. Ta se nedávno přehoupla přes magickou hranici 100 milionů stažení a čím jiným to oslavit, než velkou aktualizací. Jaké novinky si vývojáři z Brna připravili?

Střílečka Dead Trigger 2 dostává velkou aktualizaci s mnoha novinkami

V první řadě se ve hře objeví tři nové oblasti. A to Nuclear Plant (jaderná elektrárna), Abandoned Factory (opuštěná továrna) a Farm (farma). V těchto nových oblastech se nachází celkem 25 nových objektivů. Dostalo se i na dvě nové zbraně s názvem Kriss Vector Elite a Golden Jackhammer.

Dead Trigger 2 | Update 1.5.0

Dead Trigger 2 | Update 1.5.0

Dále se dostalo na nová vylepšení pro Tech Level 11. Další novinkou jsou herní módy s názvem Chicken Hunt, Ballon Shooting, Finding Rabbits, Mortar Attack a Borrow a Weapon. V neposlední řadě se vylepšila grafika a opravilo několik chyb. Výše můžete vidět trailer, kde se novinky ukazují. Hru můžete stahovat zdarma z Google Play. Pokud vás hra zajímá, můžete o ni najít více informací v našich starších dojmech.

Dead Trigger 2 FPS Zombie Game
Dead Trigger 2 FPS Zombie Game

Hráli jste Dead Trigger 2? Máte v plánu vyzkoušet hru s novou aktualizací?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)