Cena LG Wing potvrzena. Kolik zaplatíme za nejzajímavější telefon podzimu?

LG Wing cena

Když LG představilo svůj model Wing, nebyla zveřejněna jeho cena. To se nyní mění a my díky americké ceně alespoň přibližně tušíme, kolik bychom za něj mohli zaplatit u nás. Telefon je jistě jedním z nejodvážnějších modelů posledních měsíců a díky dvěma displejům vybočuje z řady jiných telefonů.

Přední stranu pokrývá 6,8″ P-OLED panel s Full HD+ rozlišením a poměrem stran 20,5:9. Jestliže však provedete výsuvné gesto, vynoří se tento telefon do vertikální polohy a pod ním se nám rozsvítí další 3,9″ G-OLED panel rovněž s Full HD+ rozlišením. A právě tím je LG Wing tak jedinečným telefonem.

LG Wing

Pod kapotou pak tiká Snapdragon 765G, kterému sekunduje 8 GB RAM a 128 či 256 GB úložiště. O výdrž baterie se pak stará 4 000 mAh akumulátor. Zajímavá je také vysouvací selfie kamerka s rozlišením 32 megapixelů. Telefon váží poměrně vysokých 260 gramů, což se dá však telefonu vzhledem ke druhému displeji odpustit. A co tedy ta cena? Za telefon v USA zaplatíme 999, 99 dolarů, což je v přepočtu asi 23 000 Kč bez daně. U nás se však bude telefon pohybovat okolo 28 000 – 31 000 Kč.

Jak se vám zamlouvá cena za LG Wing?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)