TOPlist

Už známe české ceny Huawei Watch GT 2 Pro, Watch Fit a FreeBuds Pro

cena huawei watch fit freebuds pro

Společnost Huawei již před několika dny ukázala novinky z kategorie nositelné elektroniky v podobě hodinek Watch GT 2 Pro a Watch Fit a také bezdrátových sluchátek FreeBuds Pro. První jmenované hodinky jsme už stihli také podrobit testování, nicméně až nyní se od firmy dozvídáme dostupnost různých variant. Samozřejmě včetně informace, za kolik půjdou nové kousky koupit. Cena hodinek Huawei Watch GT 2 Pro je 7 999 Kč, u Watch Fit je to 2 999 Kč a sluchátka FreeBuds Pro vyjdou na 4 999 Kč.

Prémiové hodinky Watch GT 2 Pro, které jsou nástupcem velmi oblíbeného modelu z roku 2019, jsou dostupné v barvě Nebula Gray a Night Black. Šedá varianta je prezentována jako Classic Edition a má béžový kožený řemínek. Černá Sport Edition má černý silikonoý řemínek. Hodinky Watch Fit, které jsou určeny hlavně sportovcům, seženete v barvách Graphite Black, Sakura Pink a Mint Green. Sluchátka FreeBuds Pro budou dostupná v barvách Ceramic White a Carbon Black.

Jak vidno, Huawei se u barevných označení pěkně vyřádilo. Cena Huawei Watch GT 2 Pro, Watch Fit a FreeBuds Pro je platná pro oficiální e-shop a doporučená také pro další prodejce.

Budete kupovat některý z těchto produktů? Který?

Zdroj: TZ Huawei

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)