Uniklá cena Galaxy Z Flip 3 by mohla zlákat spoustu uživatelů. Kolik bude telefon stát?

Cena Galaxy Z Flip 3

Samsung Galaxy Z Flip 3, respektive jeho oficiální ukázka unikla minulý týden a nyní je známá také jeho cena. Kromě toho jsme se dočkali několika skvělých renderů, které vytvořil web LetsGoDigital. Pokud čekáte nějakou menší korekci ceny, budete zřejmě dost překvapení. Nový ohebný telefon od Samsungu má být totiž opravdu o dost levnější.

Cena Galaxy Z Flip 3 vás překvapí

Telefon který opět nedostane (možná až na výbavu fotoaparátů) žádné kompromisy bude stát stejně jako třeba Samsung Galaxy S21. Jeho odhadovaná cena je totiž 999 dolarů, což je asi 21 000 korun bez daně. Dle posledních informací má telefon rovněž podporovat pero S Pen. Pod kapotou pak nebude tikat nic jiného než Snapdragon 888 v doprovodu 8 či 12 GB RAM.

Galaxy Z Flip 3 – A Pleasant SURPRISE

Galaxy Z Flip 3 - A Pleasant SURPRISE

Výdrž baterie zatím známá není, ovšem telefon má podporovat 15 W nabíjení, což není nijak velká hodnota. Samsung Galaxy Z Flip 3 se má oficiálně představit již v srpnu letošního roku.

Koupili byste si ohebný telefon? A proč?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)