Uniká cena nového Galaxy A52 5G. Zabije jinak zajímavý telefon?

Uniká cena nového Galaxy A52 5G

Většina informací o Galaxy A52 5G je už známá a jediné, na co se čekalo byla cena. Před několika dny jeden z YouTuberů natočil poměrně detailní unboxing, ve kterém zároveň telefon i nastavil, testoval fotoaparát a hrál hry.

Uniká cena Galaxy A52 5G

Dle posledních informací má být telefon oficiálně představen 17. března vedle Galaxy A72. V jednom z polských e-shopů se však předčasně odhalila také cena, která je vyšší než se původně čekalo. Polský prodejce ji však už stihl odstranit. Cena za 6/128 GB verzi byla stanovena na 1 900 zlotých, což je asi 10 800 korun. To je upřímně docela dost, když vezmeme v potaz, že o pár tisíc dráž se pohybuje model Galaxy S20, popřípadě Galaxy S20 FE.

galaxy a52 5g cena

Prodejce potvrdil specifikace, které jsou ale už několik dní venku. Telefon tedy nabídne 6,5″ Super AMOLED displej se 120 Hz frekvencí, 64 MPx hlavní + 8 MPx ultraširoký + 5 MPx makro fotoaparáty či čipset Snapdragon 750G. Výdrž baterie dostane na starost 4 500 mAh akumulátor. Očekává se, že jihokorejský gigant představí také 4G variantu, ve které bude tikat Snapdragon 720G, jinak budou specifikace shodné.

Co na tuto cenu říkáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)