Samsung Galaxy A52 5G v detailním videu: Snapdragon 750G, 120 Hz displej a One UI 3.1

Samsung Galaxy A52 5G v detailním videu

Dosud nepředstavený Samsung Galaxy A52 5G byl spatřen v detailním videu. Kanál Moboaesthetics zveřejnil video, ve kterém ukazuje krabičku telefonu, kterou rozbalí, telefon nastaví a poté jej poměrně důkladně testuje.

Samsung Galaxy A52 5G v detailním videu

Kromě kvality fotografií jsme se dočkali také testu rychlosti 5G sítí či testu výkonu ve hrách Call of Duty Mobile a PUBG Mobile. Některé parametry telefony neodpovídají tomu, co jsme se mohli dozvědět v minulosti. Třeba Infinity-O displej, 64 MPx fotoaparát nebo celkový design. V balení nalezneme USB-A/USB-C kabel s 25 W adaptérem a nechybí ani silikonové pouzdro.

Samsung Galaxy a52 5g Unboxing and full tests!

Samsung Galaxy a52 5g Unboxing and full tests!

Displej je typu Super AMOLED a nabízí 120 Hz obnovovací frekvenci i čtečku otisků prstů. V průstřelu se nachází 32 MPx selfie kamerka a dle očekávání v telefonu tiká čipset Snapdragon 750G. Telefon již z vybalení běží na Androidu 11 s nadstavbou One UI 3.1. O výdrž se pak stará 4 500 mAh baterie. Jedná se tedy rozhodně o zajímavý telefon střední třídy, o jehož úspěchu rozhodně hlavně cena.

Jak se vám telefon líbí?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)