Populární hra Candy Crush se vrací: Nový díl vychází zanedlouho

candy crush friends saga

Herní sérii Candy Crush našim čtenářům pravděpodobně představovat nemusíme. Tyto hry patří mezi vůbec nejoblíbenější a počet hráčů těchto “spoj tři” her se brzy zvýší. Protože na začátku října vychází zcela nový díl s názvem Candy Crush Friends Saga. Vývojáři slibují mnoho novinek a mnohem větší zaměření na herní postavy.

Candy Crush Friends Saga vychází pro Android již 11. října

Jednou z hlavních novinek jsou 3D herní postavy, se kterými budou hráči procházet “Candy” královstvím a řešit nejrůznější problémy. Zároveň i samotné prostředí bude mnohem více využívat třetího rozměru. Pokud jde ale o hratelnost, tak zůstává téměř identická. Ono také není důvod měnit to, co funguje. Úkolem je spojovat tři a více stejných objektů.

Candy Crush Friends Saga – New Game Coming Soon!

I když to na první pohled nevypadá, tak Candy Crush hry mají obrovské množství fanoušků a hráčů. Pravidelně se umísťují na předních pozicích v oblíbenosti.  A to i když už jde o poměrně starší hry. První díl vyšel v roce 2012 a od té doby byl jen na Google Play nainstalován na více než půl miliardy Android zařízení. Dá se tedy očekávat, že i Candy Crush Friends Saga se velmi brzy stane oblíbenou hrou, která bude mí desítky milionů stažení. Hra bude zdarma, ale budou se v ní dát koupit dodatečné věci za reálné peníze.

Candy Crush Friends Saga
Candy Crush Friends Saga

Hrajete Candy Crush hry? Těšíte se na nový díl?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)