Call Of Duty Mobile překonalo rekord. Už si ho stáhlo přes 100 milionů lidí

call of duty mobile nový rekord

Call Of Duty Mobile vyšlo teprve minulý týden a přesto se už teď jedná o jednu z nejstahovanějších her/aplikací na celém Google Play. Hra se nad očekávání povedla a dostává od těch nejznámějších herních serverů i kritiků velmi vysoká hodnocení. Hráči oceňují zejména známé mapy, povedené herní režimy a nádherné grafické zpracování.

Call of Duty®: Mobile – Announcement Trailer

Call of Duty®: Mobile - Announcement Trailer

Snad každý, kdo v životě hrál alespoň jednu z her ze série Call of Duty si v Mobile najde to své. V neposlední řadě je třeba pochválit skvělou hratelnost a ovládání. Hra je dokonce tak úspěšná, že má svůj oficiální port pro počítače, kde ho hráči hrají namísto plnohodnotných verzí CoD. Server sensortower.com tvrdí, že má hra na svědomí nový rekord, jelikož si ji stáhlo více, než 100 milionů uživatelů na Androidu i konkurenčním iOS. To se zatím žádné jiné hře nepodařilo.

Abychom si dokázali představit, jak vysoké je toto číslo, přinesla analýza také další zajímavé statistiky. Například PUBG Mobile za první týden stálo 28 milionů lidí a neřekli bychom, že jde o neúspěšnou hru. Fortnite si pak odneslo 22,5 milionů stažení, ovšem zde se bavíme pouze na rovině iOS zařízení. Za první týden ve hře navíc hráči utopili více, než 17,7 milionů dolarů.

Hrajete Call of Duty Mobile?

Zdroj: theverge.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)