Call of Duty: Heroes – nová hra od Activision na Google Play

Call of Duty Heroes titul

Activision je herní studio a vydavatelství známé mimo jiné pro svou veleúspěšnou herní sérií na PC a konzole – Call of Duty. Nezapomíná však ani na mobilní hráče s Androidem a po více jak roce od vydání povedeného mixu akční střílečky a strategie Call of Duty: Strike Team rozšiřuje tuto herní sérii o titul Call of Duty: Heroes.

Pokud však očekáváte pokračovatele předešlého Strike Team či jiný akční nářez, budete možná zklamáni. Call of Duty: Heroes je totiž zdarma stažitelná online strategie s nákupy přímo ve hře – neboli Free to Play hra. Navíc se jedná o další z řady derivátů Clash of Clans, tentokrát tedy zasazený do světa v budoucnosti, známého z aktuálního “velkého” titulu pro PC a konzole – Call of Duty: Advanced Warfare. Fanoušci této herní série se pak mohou těšit na setkání se svými oblíbenými postavami, jako například s (nesmrtelným) kapitánem Pricem nebo (pro změnu mrtvými) Soapem a Ghostem. Tyto postavy jej pak budou celou hrou provázet a pomáhat jim bránit či útočit.

Call of duty Heroes

Celá hra funguje na dobře známém principu budování vlastní základny, jejím bránění proti nepřátelským útokům a naopak napadání cizích základen. Lepší jednotky a budovy zpřístupníte hraním a s ním souvisejícím postupným zvyšováním svého levelu. Stavba, vylepšení či trénování nových jednotek zabere “reálný” čas a kdo nebude chtít čekat, bude muset zaplatit reálnými penězi. Za jedinou opravdovou inovaci v porovnání s již zmíněným Clash of Clans lze v tomto případě považovat takzvané “killstreaky” kdy budete moci ovládat speciální útok, například z helikoptéry nebo bombardéru, a vyřádit se tak na nepřátelské základně.

Call of duty Heroes 2

Hru si již můžete stáhnout zdarma z Google Play

Call of Duty®: Heroes
Call of Duty®: Heroes

Co na Call of Duty: Heroes říkáte? Dáte hře i přes její podobnost s Clash of Clans šanci?

hlasovat tlacitko

Zdroj: AndroidPolice.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)