TOPlist

Klasická hra Bully od Rockstar Games se dostala i na Android

Bully Android

Rockstar Games nejsou jen o GTA, slavné studio vytvořilo i jiné hry. Mezi ty známější pak určitě patří Bully. Ta slaví zrovna desetileté výročí, pro nás tím nejlepším způsobem. Hra totiž vyšla na Android.

Bully: Anniversary Edition vás pošle do nejhorší školy v okolí

V této edici se hráči můžou těšit na kompletní hru Bully, a to včetně všech bonusů, které se dostaly později do Scholarship verze. Ta vyšla o dva roky později. Mobilní verze také obsahuje vylepšení grafiky a nové ovládání, přesně jak jsme zvyklí z jiných her od Rockstar Games. Ovládat se může klasicky přes softwarová tlačítka na obrazovce, ale také přes gamepad.

Bully: Anniversary Edition Trailer

Bully: Anniversary Edition Trailer

Co se týče hry samotné, jedná se o akční hru z pohledu třetí osoby, kdy hrajete za sígra jménem Jimmy, který se dostal do nové školy. Jak už jde poznat z názvu hry, velkou roli bude mít šikana. Dále se ve hře vyskytují věci, které jsou známé ze škol, jako přísní učitelé, bitky s ostatními žáky, učení, hodiny, první láska apod. Nejen k tomuto všemu se hráči dostanou, jak se budou postupně prokousávat příběhem. Úkolem hry je přežít školní rok v nejhorší škole v okolí.

Cena hry je 199 Kč, což není málo, nicméně na podobné částky jsme si už u her od Rockstaru zvykli. Po obsahové stránce na tom není hra vůbec špatně, např. právě ve srovnání s GTA hrami. Samozřejmě v ní nenajdeme velké rozlehlé město. Většina hry se bude odehrávat ve škole a blízkém okolí.

Bully: Anniversary Edition
Bully: Anniversary Edition

Hráli jste už dříve Bully? Jak se vám hra líbila?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)