TOPlist

Kde se to zastaví? Noví Bulánci si podmaňují Startovač a míří k rekordu

Bulánci Startovač

Uběhlo vlastně jen pár desítek hodin od chvíle, kdy jsme vás informovali o velkolepém návratu legendárních Bulánků skrze crowdfundingový server Startovač, a máme pro vás další skvělé zprávy. Projekt, v rámci kterého si vývojáři této nezapomenutelné české polštářové střílečky řekli o půl milionu korun, už na příspěvcích nabral o stovky procent více. Ve chvíli dokončování tohoto článku činil součet příspěvků cca 4 300 000 Kč, což je přes 860 % cílové částky. To už teď projekt Bulánci se vrací katapultuje mezi TOP 5 projektů, které má Startovač ve své síni slávy. Tím to ale samozřejmě nemusí skončit.

Bulánci 2.0 na Startovači

Bulánci 2.0 na Startovači

Doposud nejúspěšnější iniciativou byl projekt Linka 451, která měla v období nejtvrdšího lockdownu za cíl podpořit knižní vydavatele. Tato dobročinná akce vybrala 3165 % zamýšlené částky. Za ní následují dvě vydání již legendárního „trabantového“ cestopisného dokumentu Dana Přibáně. Čtvrté místo má se symbolickými 1001 procenty kniha ANARCHO-KAPITALISMUS. Kam dál se skrze Startovač dokáží Bulánci probít? Minimálně skok o jednu další příčku žebříčku nejlepších a tím i dosažení tisíciprocentní mety se předpokládat dá. Projektu zbývá do konce ještě 25 dní z celkových třiceti.

Bulánci Startovač nové cíle

Autoři kampaně a vývojáři chystané hry na parádně rozjetou podporu dle zvyklostí reagují. Stanovováním nových cílů a také přidáváním odměn. Například mobilní verzi hry, což předtím nebylo úplně přesně definováno, zajistila meta milionu a půl korun. V tuto chvíli už celkový příspěvek zvládl překlenout například hranice pro zajištění multiplayeru mezi platformami, pušku pro snipera, minomet nebo vesmírný level. Dalším milníkem je populární mód battle royale a pak… autoři možná ještě sami neví. V tabulce se objevila humorná miliardová meta s příslibem Bulánků ve VR.

Co se týká odměn, tak mezi těmi přibyla různobarevná trička s logem hry či Bulánkem. Fanoušci přitom neustále dychtí po speciálních polštářcích, což je, nutno uznat, obrovské a symbolicky dokonalé lákadlo. Jestli v nabídce projektu Bulánci se vrací přibydou, rekord celého Startovače se možná může začít třást v základech.

Tipněte si do komentáře, kolik projekt vybere peněz…

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)