Samsung zeštíhluje grafiku: jak vypadá nová verze S Voice?

svoice_ico

Série posledních úniků takřka jednoznačně ukazuje, že Samsung připravuje poměrně zásadní změnu uživatelského rozhraní svých aplikací (a pravděpodobně tedy i celé grafické nadstavby TouchWiz). V uplynulých dnech jste například mohli spatřit obrázky chystaných programů S Health a Life Time, přičemž v obou případech je znatelný posun od poněkud těžkopádné grafiky TouchWizu směrem k odlehčenějšímu designu.

Jako další se na webu objevily obrázky aplikace S Voice, která uživatelům nabízí možnost ovládat vybrané funkce hlasem. Očekává se, že aktualizovaná verze by měla být součástí “palubní výbavy” nové vlajkové lodi Galaxy S5, jež bude pravděpodobně představena 24. února na akci Samsung Unpacked.

Aplikace má modro-zelené barvy, výrazně plošší, čistší vzhled a vypadá moderněji, nicméně názory zahraničních kolegů na celkový dojem jsou spíše negativní. Podle serveru SamMobile, který obrázky vypustil do světa, je nový S Voice rychlejší v rozpoznání mluvené řeči než aktuální verze, ale pomalejší než Google Now. Kromě toho S Voice zaostává za Google Now i v rozpoznání mluvy s přízvukem.

Obrázky pocházejí ze zařízení Samsung SM-G900H, což by údajně měla být varianta Galaxy S5. Připomeňme, že S Voice spatřil světlo světa spolu se Samsungem Galaxy S III a měl být odpovědí na hlasovou asistentku Siri z iPhone 4S.

Zdroje: Android Police, SamMobile, Android Headlines.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)