Samsungu unikla připravovaná aplikace Life Time, podívejte se, o co se jedná

Samsung-Life-Times-ico

Společnost Samsung v poslední době doslova chrlí jedno zařízení za druhým. Je ale již dlouhodobějším zvykem, že se snaží vlajkové řady Galaxy vždy odlišit některými novými aplikacemi a vychytávkami. Internetovému serveru Sammobile se nyní podařilo získat aplikaci, která bude pravděpodobně představena s následující vlajkovou lodí.

samsung logo

Název aplikace je Life Times a její účel je velmi prostý. Funkčnost spočívá ve sbírání veškerých dat ze zvolených aplikací a následném předání výstupního logu uživateli. Půjde tedy o jakýsi diář, který bude po určitou dobu sbírat data například z poslouchané muziky, pořízených fotografií, zpráv, telefonních hovorů či sociálních sítí. Ve výsledku by vám mohla předat graficky ucelený výstup, ve kterém bude přehledně vidět co jste kde dělali.

Samsung-Life-Times-2

Něco podobného již existuje, jedná se o Samsung Story Album. Je tak možné, že je Life Times nástupcem tohoto programu. Více se ale dozvíme později, až se vše bude pohybovat v oficiální rovině.

Uniklá aplikace pochází z mobilního zařízení, které nese kódové označení SM-G900H. V tento okamžik nelze přesněji určit, o jaký mobilní telefon se jedná. Pravděpodobně ale půjde o Samsung Galaxy S5.

Využili byste možnost vytvářet si jakýsi deníček?

Zdroj: Sammobile

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)