Na Google Play se objevila zajímavá česká hra Bomb Hunters

Bomb Hunters

Bomb Hunters je nová hra z českých luhů a hájů. Postaral se o ni tým Craneballs z Ostravy, kteří například předtím vytvořili akční sérii Overkill, nebo Splash Cars. O čem je jejich nová hra?

V Bomb Hunters budete hlavně zneškodňovat bomby

Ze začátku vám možná přijde hraní jednoduché, přijdete k bombě a jednoduše ji zneškodníte. Nenechte se ale mýlit. Postupem času se obtížnost zvyšuje, bomby jsou rozprostřeny čím dál tím dále a hlavně jsou ukryty uprostřed bojiště. Musíte se vyhýbat sniperům, granátům, nebo vozidlům.

Jedná se o takovou variaci na Crossy Road, u které musíte více přemýšlet nad tím, jak se budete pohybovat po bojišti. Postupem času se mění i krajina, a to od zasněžených cest až po poušť. Dohromady je ve hře pět různých lokalit. Co se týče postav, celkem jich je k dispozici deset. Jednou za čas se objeví i bomba, kterou pomocí minihry musíte zneškodnit sami. Hra obsahuje také žebříčky, nebo achievementy. Můžete ji již nyní stahovat zdarma s Google Play, naleznete v ní několik věcí, které se dají koupit za reálné peníze, a to od 29,99 Kč až po 599 Kč za položku.

Bomb Hunters
Bomb Hunters

Co říkáte na Bomb Hunters? Jaká hra od Craneballs vás bavila nejvíce?

Zdroj: toucharcade.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)