BLESKmobil zlevnil svůj datový balíček, využijete ho po celé EU

bleskmobil sim 30gb dat akce
  • BLESKmobil si pro nové i stávající zákazníky připravil novou akci
  • 30 GB dat v ČR i EU pořídíte za 299 Kč
  • Rychlost je omezena na 150 Mb/s

Virtuální operátor BLESKmobil přichází s novou akcí na mobilní data, která je dostupná po celé léto. Původně byl balíček se 30 GB k dispozici za 599 Kč, nyní je k sehnání za přijatelnějších 299 Kč. Nabídka je platná od 1.6. do 30.9.2023 pro nové i stávající zákazníky.

Pro využití této nabídky potřebujete SIM kartu od BLESKmobil, kterou lze koupit za 150 Kč (s kreditem ve stejné hodnotě). V ceně je také 50 minut na volání zdarma v prvním měsíci.  Jednou z výhod této akce je, že můžete data využívat nejen v Česku, ale také po celé EU. Samotné zapnutí balíčku je velmi jednoduché. Stačí využít online samoobsluhy na oficiálním webu BLESKmobil, alternativně můžete také poslat SMS ve tvaru „ULTRASLEVA“ na číslo 999340.

Balíček se automaticky obnovuje každý měsíc (máte-li na SIM kartě dostatečný kredit) a to až do 31.12.2023. Pokud však není váš kredit dostatečný, obdržíte upozornění prostřednictvím SMS, abyste si ho dobili. Operátor sice slibuje 5G rychlost, ale ta je ve skutečnosti omezena na 150 Mb/s, což je ale stále dostatečná hodnota i pro ty náročnější z nás.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Využijete novou nabídku od BLESKmobil?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)