BlackBerry KEY2 LE: HW klávesnice se dostane i do levnějšího modelu

blackberry key2 levnejsi edice

BlackBerry se proslavilo hlavně svými telefony s hardwarovou klávesnice. A i když už přímo kanadská společnost s výrobou telefonů nepokračuje, tak díky společnosti TCL můžeme stále vidět BlackBerry telefony s HW klávesnicí. Nyní víme o tom, že se chystá levnější varianta modelu KEY2, která se odhalí za 14 dní na veletrhu IFA. Nicméně již nyní máme k dispozici specifikace i první rendery tohoto telefonu BlackBerry KEY2 LE.

BlackBerry KEY2 LE: Levnější edice pro ty, kteří chtějí mí HW klávesnici

Podle posledních informací přijde BlackBerry KEY2 LE ve dvou barevných kombinacích. Kromě klasické černé verze, se dostane také na modrou verzi. Spekuluje se také ale o červené a měděné barvě. I to nasvědčuje tomu, že se touto levnější verzí chtějí zaměřit na více lidí, než u klasického BlackBerry KEY2.

blackberry key2 le

Po stránce parametrů se můžeme těšit na 4,5 palců velký displej. Tedy to stejné, co se nabízí u KEY2, ve spodní části přední strany je hardwarová klávesnice, která má v sobě schovanou čtečku otisků prstů v mezerníku. O výkon se stará Snapdragon 636, který doplní 4GB RAM a 64GB vnitřního úložiště. V porovnání s klasickým KEY2 tak rozdíl není tak velký. Na zadní straně je duální fotoaparát s 13 a 5 MPx a baterie s kapacitou 3 000 mAh. Na kompletní odhalení si musíme počkat na 30. srpna.

Těšíte se na levnější verzi BlackBerry KEY2 LE?

Zdroj: pocketnow.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)