BlackBerry DTEK60 bude novou vlajkovou lodí s Androidem

BlackBerry DTEK60?

Nový telefon BlackBerry DTEK60 bude velmi pravděpodobně novou vlajkovou lodí. Kanadská firma nechtěně odhalila kompletní specifikace na svých webových stránkách, a ty potvrdily spekulace, které se o telefonu v poslední době množily.

BlackBerry DTEK60: Nová vlajková loď na cestě

Podle specifikací to vypadá, že zde máme novou vlajkovou loď. Displej telefonu bude mít 5,5” palce, rozlišení 1440 x 2560 pixelů, což dává velmi pěkných 534 PPI. Telefon bude pohánět Snapdragon 820, takže jak můžeme v posledních týdnech vidět, výrobci se za 821 moc neženou. Vnitřní paměť bude 32GB, tu doplní 4GB RAM a podpora microSD karet až do 2TB.

Velikost telefonu bude 153.9 x 75.4 x 7 mm a bude vážit 165 gramů. Stejně jako u předchůdce DTEK50, i u 60 nebude hardwarová klávesnice. Nově bude mít podporu USB-C a USB OTG. Baterie se taky zvýšila a dostala 3000 mAh.

Fotoaparát bude mít 21 MPx s automatickým ostřením, duálním bleskem, 4K videem a světelností f2.0. Přední foťák pak bude stejný jako je v DTEK50. A jak už je zvykem u lepších telefonů, bude mít DTEK60 i senzor otisku prstů.

Bohužel žádné fotky neunikly spolu se specifikacemi, takže pořád nevíme, jak bude telefon vypadat. Dá se ale předpokládat, že bude hodně vycházet z DTEK50.

Co říkáte na specifikace BlackBerry DTEK60?

zdroj: crackberry.com, blackberry.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)