TOPlist

Bezrámečkový Xiaomi Mi Mix 2 se poprvé ukazuje na oficiálním videu

telefon xiaomi mi mix 2 bez ramecku

Xiaomi způsobilo minulý rok poprask s modelem Mi Mix, který byl představen z ničeho nic. Výjimečný byl v tom, že měl minimální rámečky, teď se poprvé ukázal na oficiálním videu nástupce Mi Mix 2, který už má být doslova bezrámečkový.

Displej Xiaomi Mi Mix 2 bude zabírat 95% přední strany

O design telefonu se opět stará známý francouzský designer Phillippe Starck. A právě na Facebook stránce tohoto designéra se objevilo nové video, které zachycuje poprvé model Mi Mix 2 v plné kráse. Z videa jde vidět, že design oproti minulému modelu, Xiaomi poměrně razantně změní.

https://www.facebook.com/StarckOfficial/videos/1905016559763231/

 

Nově bude Mi Mix 2 více připomínat Samsung Galaxy S8, a to i se zahnutým displejem. Jediný větší rámeček by měl být na spodní straně telefonu, kde je vidět i selfie kamerka v pravém dolním rohu. Vrchní strana budě opět čistá, a to včetně sluchátkového reproduktoru, který je schován pod displej.

Poměr displeje k tělu telefonu by měl být úctyhodných 93%. Pro srovnání – Galaxy S8+ má 83%, LG G6+ 79% a Essential Phone 85%. Předchozí model Mi Mix má poměr displeje k tělu telefonu 84%. Podle spekulací by se měl Xiaomi Mi Mix 2 představit v první polovině příštího měsíce.

Xiaomi telefony koupíte na Beryko.cz

Jak se vám líbí chystaný telefon od Xiaomi?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)