Bezdrátové Android Auto za pár korun! Řešení od Motoroly míří do Evropy

android auto motorola ma1
  • Největší konkurent AAWireless míří do Evropy
  • Motorola MA1 láká na malý bonus v balení
  • Prodává se na Amazonu za necelých 95 euro

Už před rokem jsme vás informovali o adaptéru Motorola MA1, který slibuje bezdrátové Android Auto za super cenu. Můžete ho zapojit do jakéhokoliv vozu (v případě, že infotainment podporuje Android Auto) a nemusíte se tak starat o neustále připojování a odpojování mobilu. Nyní tento doplněk míří konečně i do Evropy.

Motorola A1 je asi největším konkurentem pro AAWireless. To jsme pro vás mimochodem recenzovali jen pár týdnů zpět a pochvalovali jsme si především super aplikaci a minimalistický design. Řešení od Motoroly je stejně jednoduché – stačí zapojit adaptér do USB portu vašeho vozu a následně jej spárovat s mobilem skrz Bluetooth. Samotné spojení pak probíhá skrz 5GHz Wi-Fi. Poté stačí projít úvodním nastavením a můžete začít bezdrátové Android Auto používat. V balení se nachází mimochodem i praktická podložka.

Android Auto
Android Auto

V tuto chvíli se prodává třeba na Amazonu a to za cenu asi 95 eur, což vychází na 2 250 korun. Dejte jen pozor na dostupnost. V době psaní článku se totiž hned několikrát změnila, takže bude možná nějakou dobu trvat, než se vám ho podaří chytit.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte bezdrátové Android Auto ve vašem autě?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)