Nová bezdrátová sluchátka Huawei se budou nabíjet přes telefon

huawei freebuds 2 bezdratova sluchatka

Na začátku tohoto roku jsme mohli vidět bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds, se kterými se čínská společnost značně inspirovala u Apple Airpods. Z počátku to vypadalo jako povedená kopie s nižší, jenže moc velký úspěch nezaznamenaly. To ale neznamenalo, že by se Huawei na vývoj bezdrátových sluchátek vykašlal. Za měsíc uvidíme značně vylepšení Huawei Freebuds 2 Pro, které se budou chlubit jednou hodně zajímavou funkcí.

Bezdrátová sluchátka Huawei Freebuds 2 Pro nabijete položením na telefon

Z uniklých informací můžeme vidět, že se sluchátka mírně zkrátila, i jejich velikost je celkově menší. Pokud jde o funkce, tak nebude chybět Hi-Res Wireless Audio protokol. Používat se můžou také jako headset. Nechybí ani podpora Asistenta Google, je ale omezena na nutnost mít propojená sluchátka s telefonem přes Bluetooth.

bezdratova sluchatka huawei

Stejně jako první generace, i ta druhá využívá k nabíjení krabičku. Jenže se značně změnilo fungování. Využívá se bezdrátové nabíjení, můžete využít klasické Qi nabíječky, mnohem zajímavější je ale nabíjení pomocí telefonu. Krabičku stačí položit na zadní stranu telefonu a budou se nabíjet. Přesně jak se to ukazuje na fotografii výše. Prozatím se ví pouze o podpoře chystaných telefonů Huawei Mate 20 a Mate 20 Pro. Oficiálního představení se dočkáme 16. října na akci v Londýně. Cena těchto sluchátek se má pohybovat kolem částky 150 eur, v přepočtu tedy cca 3 800 Kč.

Jak se vám líbí tento způsob nabíjení?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)