“Bendgate”, internet a konkurence se baví ohnutým iPhonem

9gag bendgate cover

Bendgate, hashtag spojující veškeré vtípky na adresu iPhonu 6 a jeho problémů s příliš snadným ohýbáním, ovládl sociální média, především pak Twitter. Tam aktuálně patří k nejpoužívanějším hashtagům a šíří se rychlostí blesku. O problémech nového iPhonu jsme vás informovali včera, dnes pro vás máme výběr super vtípků, se kterými přišla konkurence i sami uživatelé. Nutno uznat, že pro marketingové týmy rivalů je takováto možnost “přihřát si polívčičku” jistě vítaná. S parádním printem přišel Samsung. Hodnocení, zda má pravdu nebo ne, necháme na vás. Provedení se nám ale moc líbí.

#bendgate samsung “Ohněte (pokloňte) se před těmi, kteří za to stojí.”

Se svou verzí přispěchalo i LG. Sdělení nám říká, že jejich LG G Flex je ohebný již od přírody a je to jeho vlastnost ne chyba při výrobě.

LG #bendgate

Bendgate využily i ostatní firmy. Například KitKat, který se místo ohýbání, láme. V jeho případě nám to však určitě nevadí.

kitkat bendgate

Závěrem přikládáme pár dalších povedených “srandiček”, které na sobě nenesou logo žádné další společnosti.

9gag bendgate

repair kit

Zdroj: Twitter

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (27)