Belkin uvedl parádní držák na iPhone 12. Taky mu ho závidíte?

Belkin držák otáčení za obličejem

Společnost Belkin, populární výrobce příslušenství pro mobilní telefony, nedávno představila několik velmi zajímavých doplňků. Jsou určené nejnovějšími iPhonu 12 a přiznáváme, že je jablečné konkurenci trochu závidíme. Největší pozornost poutá magnetický Belkin držák, který je schopen provádět otáčení za obličejem uživatele. Pokud se sofistikovaný stojánek propojí s potřebnou aplikací této společnosti, je pak zařízení schopné načíst tvář majitele a za tou se při používání otáčet.

Při videohovorech, sledování obsahu, natáčení videa nebo pořizování selfie se tak může držák postarat o správné otočení. K dispozici přitom má kompletní kružnici o 360 stupních. Nový chytrý stojánek si firma cení na 65 dolarů, tedy cca 1450 korun. Držák s možností otáčení za obličejem doplňují další dvě Belkin novinky. Jde o duální bezdrátovou nabíječku a přenosnou bezdrátovou nabíječku / powerbanku, která se dá magneticky připnout na záda mobilu. V tomto případě tedy iPhonu 12. Poslední zmíněná novinka, která už není tak moc unikátní, vyjde na 50 dolarů. V přepočtu jde o cca 1 100 Kč.

Jak byste využili zmíněné automatické otáčení?

Zdroj: Gizmo, Belkin

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)