Nová bezdrátová sluchátka Beats Powerbeats Pro mají velkou výdrž baterie i technologie Applu

bezdratova sluchatka beats powerbeats pro

Společnost Beats by Dre představila nová bezdrátová sluchátka Powerbeats Pro, která jsou určená hlavně pro telefony. Zajímavé je na tom to, že běží na technologii Apple. V sobě totiž mají čip Apple H1.

Beats Powerbeats Pro jsou bezdrátová sluchátka s Apple H1 čipem

Jedná se o kompletně bezdrátová sluchátka, která jsou designována pro aktivní lidi, kteří často sportují. Bude téměř nemožné je při sportovních aktivitách ztratit. Potěší i odolnost proti vodě a potu. Nemůžeme s nimi sice plavat, ale běh v dešti vadit nebude.

beats powerbeats pro

Společnost Apple před nějakou koupila společnost Beats. Není tak velkým překvapením, že se uvnitř nachází čip Apple H1, který je například uvnitř sluchátek AirPods 2. Podporuje se tak například rychlá možnost aktivace Siri. Nicméně PowerBeats Pro nejsou určené hlavně na iOS. Počítá se i s klasickou podporou Android telefonů a fungovat budou i s jinými chytrými asistenty.

Beats by Dre | New Powerbeats Pro

Beats by Dre | New Powerbeats Pro

Podobně jako Airpods, i Powerbeats Pro automaticky přehrávají hudbu, jakmile si je dáte do uší a naopak ji stopnou, když sluchátka vyndáte. Na obou sluchátkách je dotykové ovládání. Můžete rovněž používat pouze jedno sluchátko. Zajímavá je výdrž baterie. Beats slibuje 9 hodin přehrávání hudby na jedno nabití. Samotné nabíjení probíhá přes pouzdro, v něm je ukryta baterie na dalších 24 hodin přehrávání. Nabíjení probíhá přes Lightning kabel, který je přímo v balení.

Beats slucházka nejsou levná, nejinak tomu je i u Powerbeats Pro. Cena je 250 dolarů, v přepočtu s DPH cca 6 800 Kč. K dispozici budou v květnu ve čtyřech barevných variantách.

Jak se vám líbí Beats Powerbeats Pro?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)